Copyright 2021 - Custom text here

W tym miejscu znajdziecie Państwo opisy najbardziej ekskluzywnych jachtów na świecie. Są doskonale wyposażone - posiadają baseny, jacuzzi i lądowiska dla helikopterów. Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Eclipse

 

Jest to najdroższy jacht na świecie - warto bowiem jest aż 1,2 mld dolarów. Właścicielem statku jest Roman Abramovich. Na pokładzie oprócz basenów i jacuzzi znajduje się lądowisko dla helikopterów, a także prywatna łódź podwodna. Wnętrza jachtu ozdobiono drogimi obrazami, które podnoszą wartość wystroju.

 

Megayacht "A"

 

Jest to jacht o specyficznym kształcie, co podzieliło zdania - jedni twierdzą, iż łódź jest piękni, drudzy zaś, że nieprzeciętnie brzydka. Kosztowała bagatela 350 mln dolarów. Znajdują się na nim trzy baseny, dyskoteka i pole do lądowania dla helikopterów.

 

Dubai

 

Właścicielem tego jachtu jest Mohammed Rashid Al Maktoum. Przez długi czas znajdował na pierwszym miejscu jeśli chodzi o cenę statku, dziś możemy ujrzeć go na trzecim miejscu. Jest doskonale wyposażony - na meblach znajduje się droga skóra, na jachcie znajdują się baseny, sprzęt do nurkowania, a także sprzęt do sportów wodnych.

 

 

Wsparcie techniczne

Search

f t g