Copyright 2019 - Custom text here

 

Dzisiaj dzięki internetowi możesz zrobić zakupy z całego świata. Coraz popularniejsze w Polsce jest robienie zakupów z serwisów typu aliexpress. Dzieje się tak, ponieważ możesz tam kupić o wiele tańsze rzeczy, które często niczym nie odbiegają w jakości tym, które są dostępne w naszym kraju.

 

Jednak jak ma się sprawa z wiosłami?

 

Dzisiaj w Polsce znajdziesz wiele internetowych sklepów, w których kupisz wiosła. Ich przedstawicielem jest Kajakowcy.pl/wiosla-kajakowe , jednak czy opłaca się sprowadzać wiosła z zagranicy?

 

Zagraniczne wiosła – warto?

 

Jeżeli kupujesz wiosła, to przede wszystkim istotne są dwa elementy czyli jakość i cena. Niektóre osoby są przekonane, że do Polski zawsze trafia najgorszy jakościowo sprzęt. Dlatego lubią oni robić zakupy przez internet, za granicą. Wtedy mają sprzęt tak samo jakościowo dobry jak nasi zachodni sąsiedzi.

 

Inni natomiast narzekają na koszta związane z kupowaniem wioseł w Polsce. Według nich za granicą można kupić je o wiele taniej.

 

Ja nigdy nie kupowałem wioseł przez internet, zza granicy. Jednocześnie jeżeli lubisz eksperymentować, to według mnie warto spróbować. Jednocześnie robiąc zakupy za granicą przygotuj się na dłuższy czas związany z dostawą. Może on wynosić nawet kilkadziesiąt dni!

 

Co prawda większość przesyłek przychodzi w mniej niż 3 tygodnie, jednak musisz liczyć się z tym, że możesz mieć pecha i mogą pojawić się opóźnienia. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, jeżeli kupując wiosła nie zależy Ci na czasie, to według mnie warto, żebyś zastanowił się nad kupieniem ich za granicą.

 

Wsparcie techniczne

Search

f t g