Copyright 2019 - Custom text here

 

Wiele osób lubi gdy doradzają im specjaliści. Sam lubię korzystać z pomocy osób, które znają się na swoim temacie. Dzięki temu wiem, że lepiej podejmuję decyzję. Często gdy wybieram sklep to zwracam uwagę właśnie na obsługę klienta. Dotyczy to zarówno sklepów internetowych jak i stacjonarnych.


Kajakowcy stawia właśnie na dobrą obsługę klienta w dziedzinie kajaków, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tych łodzi to możesz liczyć na pomoc. Jednocześnie czasem słychać, że niektóre sklepy (zwłaszcza młode) stawiają przede wszystkim na pieniądze i na to, żeby jak najwięcej zarobić.

 

Pamiętaj o tym czego chcesz

Rady doradców są bardzo przydatne w kwestii wyboru kajaka, jednakże jeżeli chcesz być zadowolony z zakupu to pamiętaj o tym czego Ty chcesz. Dopłacenie do droższego modelu, wykupienie jakichś usług dodatkowych związanych z kajakiem. Wyposażenie kajaka w dodatkowe elementy. To wszystko jest jak najbardziej OK (pod warunkiem, że Cię na to stać). Jednak jeżeli dasz się przekonać i wmówić, że kajak dwuosobowy jest lepszy, to już jest błąd.


Gdy kupujesz kajak to bądź asertywny – pamiętaj o tym czego chcesz. Jeżeli jakieś rozszerzenie zakupu faktycznie Ci pomoże to z niego skorzystaj. Jednak jeżeli jest to dla Ciebie zbędny wydatek, to nie bój się powiedzieć „STOP” i odmówić zakupu tego dodatku. A jeżeli sprzedawca jest zbyt nachalny to nie bój się po prostu wyjść ze sklepu. Jest wiele sklepów z kajakami i znajdziesz coś dla siebie.

 

 

Kupując kajak określ swój budżet

 

Jeżeli kupujesz kajak, to z pewnością zauważysz, że dopłacając tylko „trochę” kupisz lepszy model. Jednak potem okaże się, że dopłacisz jeszcze „troszeczkę” i model kajaka znów jest lepszy.


Tak naprawdę wystarczy, że wejdziesz na stronę Kajakowców i przekonasz się jak różne cenowo są poszczególne modele kajaków. Znajdziesz coś na swoją kieszeń, pod jednym warunkiem – musisz wiedzieć ile jesteś w stanie wydać na kajak.


Warto żebyś był tego świadomy zanim w ogóle zaczniesz szukać poszczególnych modeli. Dzięki temu twoje poszukiwania będą znacznie ułatwione. Ty od razu ze wszystkich dostępnych modelów kajaków odrzucisz te, które wykraczają poza twoje możliwości finansowe. Tak naprawdę im nawet nie musisz się przyglądać.


To tak jakbyś chciał wydać na telefon 700zł i oglądał najnowszy telefon marki Apple. Możesz to robić, jednak i tak telefon znacznie wykracza poza twój budżet. Dlatego jeżeli chcesz wybrać odpowiedni kajak, to określ swój budżet, a następnie przeglądaj modele w nim dostępne.

 

Wybierz dobry sklep z kajakami!

 

Miejsce, w którym dokonujesz zakupy ma duże znaczenie. Im lepszy sklep z kajakami wybierzesz tym lepiej dla Ciebie. Weźmy jako przykład http://kajakowcy.pl/kajaki,sk,17 - to sklep w którym oczywiście znajdziesz wysokiej jakości kajaki, jednak oprócz tego możesz liczyć na pomoc specjalistów.
Według mnie dzisiaj gdy wybierasz sklep z kajakami, to o wiele ważniejsze od tego jakie modele oferuje dany sklep jest właśnie tego typu wsparcie. Jeżeli wiesz, że możesz liczyć, wysłać jakieś zapytanie i otrzymasz odpowiedź – to jest bardzo przydatne.
Zwłaszcza jeżeli kupujesz dopiero swój pierwszy kajak. Dzięki takiemu wsparciu możesz po prostu zapytać się w sklepie jak dbać o niego, jak go przechowywać zimą, by utrzymać go w jak najlepszej kondycji. Wiele osób szuka takich informacji w internecie, jednak jak wiadomo – z ich jakością bywa różnie.
Natomiast jeżeli wybierzesz dobry sklep z kajakami, to wtedy Ty o wiele sprawniej i lepiej jesteś w stanie dbać o swoją łódź, ponieważ otrzymujesz pomoc bezpośrednio od specjalistów, którzy dopasują rady do twojej sytuacji.

 

 

Wybierając kajak postaw na jakość

 

Dzisiaj znajdziesz kajaki różnej jakości. Znajdziesz tutaj bardzo drogie jak i bardzo tanie łodzie. Według mnie gdy kupujesz kajak, to na pierwszym miejscu powinieneś postawić na jakość.


Przede wszystkim kup kajak z zaufanego sklepu. Osobiście polecam firmę o które pisałem. Jednak jeżeli wolisz inny, lub inny jest w twojej okolicy, to możesz śmiało zmienić. Jednak jeżeli to twój pierwszy kajak unikaj kupowania łodzi używanych. Nie jesteś w stanie bez doświadczenia ocenić stanu łodzi. Coś może z zewnątrz wyglądać pięknie, jednak w praktyce będzie bardzo zniszczone a pływanie tym „czymś” będzie stanowiło zagrożenie dla Ciebie.
Poza tym jeżeli kupujesz kajak w dobrej firmie to często możesz liczyć na wsparcie. Również po zakupie. A dzięki temu Ty nie tyko oszczędzisz czas, ponieważ nie będziesz musiał szukać informacji samemu w internecie, ale również będziesz miał pewność, że dbasz o swój kajak. Poza tym masz pewność, że kajak, który kupisz w takiej firmie jest na pewno w dobrym stanie.

 

Wsparcie techniczne

Search

f t g