Copyright 2019 - Custom text here

 

Zjawiskowa przyroda, przemili mieszkańcy, żegluga, czyste wody i malownicze pejzaże – to wszystko według slonecznerejsy.pl sprawia, że doskonałym pomysłem na wakacje staje się czarter jachtu. Chorwacja potrafi zaskakiwać – pozytywnie, dlatego warto poddać się jej czarowi i przeżyć najbardziej niezwykłą przygodę żeglarską życia.

 

 

Pokochaj ciepło, pokochaj kraj i jego niezwykłe miejsca, a doskonale możesz poczuć jego morską naturę za pomocą właśnie opcji jaką jest czarter jachtu. Chorwacja to miks wszystkiego co najlepsze w ciepłych, nieco egzotycznych a jednocześnie swojskich miejsc. Pogoda dopisuje tutaj zawsze, słońce pieści skórę, a wiatr pozwala odetchnąć od upałów.

 

 

Nie sposób znaleźć drugiego tak magicznego zakątka świata jakim jest Chorwacja, która za sprawą miejsc jak Split, Sibenik, Dubrownik, Biograd, Sukosan, Trogir, Rogoznica, Primosten, Zadar oraz Pula (ale również wielu innych), porywa nas w niezwykły klimat i pozwala poczuć wolność, którą czarter jachtu tylko rozpędza w dobrym kierunku.

 

 

Zjawiskowe zakątki, doskonała pogoda, malownicze porty i mariny to jednak nie wszystko, bowiem miejsce to pełne jest życzliwych i niezwykle otwartych ludzi, przesmacznej kuchni oraz zachwycających błękitnych wód, które szczególnie sprawdzają się podczas wypadów jak czarter jachtu. Chorwacja to miłość, radość i słońce – trzeba tutaj przybyć, aby niezwykłe opowieści o niej okazały się prawdą.

 

Wsparcie techniczne

Search

f t g