Copyright 2021 - Custom text here

 

Impreza urodzinowa

 

Możemy zorganizować na jachcie imprezę urodzinową. Służymy radą i pomocą. Oferujemy również ciekawe atrakcje, dzięki czemu Państwa impreza urodzinowa może stać się jedną z niezapomnianych.

 

Koszt imprezy ustalany jest indywidualnie - zależnie od wyboru jachtu, zależnie od wyboru menu, a także od ilości zaproszonych gości. Do dyspozycji Państwa będzie nasz DJ, z którym można wcześniej ustalić repertuar muzyczny.

 

 

Impreza integracyjna

 

Impreza integracyjna na jachcie może okazać się świetnym pomysłem! Oferujemy naszym klientom i taką możliwość. Dzięki temu Państwa impreza z pewnością będzie wyróżniać się na tle innych. Oferujemy różne atrakcje, takie jak np. mobilne kasyno, czy wieczory tematyczne. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w zaplanowaniu wydarzenia.

 

 

 

Konferencja na jachcie

 

Nasze jachty wyposażone są również w sale konferencyjne. Z pewnością konferencja na jachcie zapadnie w pamięć uczestnikom. Nasze sale są doskonale wyposażone i posiadają sprzęt najwyższej jakości.

  

W czasie konferencji organizujemy catering i inne atrakcje dla uczestników i prelegentów. Koszt zorganizowania konferencji ustalany jest indywidualnie.  

Wsparcie techniczne

Search

f t g